Управління персоналом та змінами для компаній у багатомовних середовищах

В умовах глобалізованої економіки компанії працюють у дедалі більш етнічному та, отже, багатомовному середовищі. Навіть якщо ви працюєте лише в одній країні, великі шанси на те, що ваша робоча сила стає щорічно різноманітнішою. Однак у більшості компаній є клієнти по всьому світу або сподіваються вийти на нові ринки. Ланцюги постачання зазвичай охоплюють всі континенти.


Покладаючись на внутрішні мовні курси або виплачуючи стипендії працівникам, не завжди дає результати, на які ви могли сподіватися. Більшість мовних курсів не орієнтовані на ваш конкретний робочий контекст і, особливо зараз, на вербальну комунікацію з партнерами та замовниками з усього світу, які говорять найрізноманітнішими акцентами та діалектами. І проблема полягає не лише в мові, а й у вирішенні міжкультурних відмінностей. Це стає більш вираженим, коли ми спілкуємось переважно електронною поштою або телефонними програмами, оскільки не можемо використовувати інші підказки при інтерпретації повідомлень наших партнерів.


Я викладач і консультант з питань трудової та організаційної психології та поліглот, що транслює щотижня на 21 мові. Я більше 20 років працюю на міжнародному рівні з організаціями приватного та неурядового сектору, і допоможу вам орієнтуватися у проблемних культурних та мовних водах.
Мої галузі знань:

  • Рекрутинг,
  • Оцінка ефективності,
  • Управління відносинами з клієнтами,
  • Зведення до мінімуму професійного стресу та звільнення від роботи,
  • Провідна команда,
  • Організаційні зміни та розвиток
Я надаю свої консультації також через вебінари та інші форми онлайн-допомоги.

ГОТОВИЙ ДОВІТЬ? Надішліть мені електронний лист на адресу [email protected] або зателефонуйте мені за номером 0037368026059

 .